Aranżacja biura dla dwojga

Miejsce na domowe biuro dla dwojga to marzenie każdej pary, która sporą część swojej pracy wykonuje w domu. Ciężko podzielić miejsce tak, aby spełniało oczekiwania dwóch tak odmiennych osób. Jakie sposoby wykorzystać, aby wspólna praca nie okazała się porażką? Podpowiemy Ci, jak zaaranżować idealne biuro dla dwojga.

Jak wiadomo, marzenia trzeba spełniać. Jeśli posiadasz w swoich czterech kątach miejsce na zaaranżowanie podwójnego gabinetu, to nie masz na co czekać. Zastanawiasz się jednak, jak idealnie połączyć miejsce do pracy dla Ciebie i drugiej połówki? Z pewnością na początku zwróć uwagę na potrzeby każdego z Was. Ty wolisz jasne wnętrze, ale Twój partner stawia na bogactwo barw? W takim razie musicie usiąść i zastanowić się nad kompromisem. Doskonałym rozwiązaniem może być podzielenie pomieszczenia za pomocą różnie pomalowanych ścian. To ciekawy sposób nie tylko na aranżację przestrzeni, ale także na nadanie jej indywidualności. W końcu w każdej pracy ważna jest kreatywność.

office-730681_1280

Z pewnością gabinet powinien być wyposażony zgodnie z użytkowaniem każdego z Was. Powinien być również funkcjonalny, żeby nie zabierał zbyt dużo czasu, podczas Twojej pracy. Takie przechadzki z kąta w kąt często mogą zabrać przydatną wenę i rozproszyć. W gabinecie najczęściej znajduje się wiele segregatorów, zeszytów czy innych dokumentów. Gdy aranżujesz gabinet dla dwojga, masz ich podwojoną ilość. Jak zatem sprawić, żeby nie powstał bałagan, a każdy znalazł potrzebne papiery? W tym przypadku również sprawdzi się podział częściej Twojej i części partnera. Po każdej stronie warto zainwestować w regał, który doskonale pomieści wszystkie dokumenty oraz przydatne akcesoria. To dodatkowo pozwoli je uporządkować, dzięki czemu nic nie zginie. Przydać się mogą także specjalne kosze, którą ułatwią Ci segregację najczęściej użytkowanym przedmiotów.

b11

Nie da się ukryć, że w każdym gabinecie, zwłaszcza podwójnym, najważniejsze jest biurko. Zajmuje najwięcej miejsca, szczególnie w przypadku tego dwuosobowego. Zastanów się, jaka konfiguracja sprawdzi się najlepiej w Waszym gabinecie. Wolisz, żeby partner siedział obok Ciebie czy może naprzeciwko? Wszystko jest kwestią Waszej wygody oraz umiejętności skupienia się. Z pewnością pozwoli to na spokojną pracę dla dwojga, gdzie nikt nie będzie sobie wchodził w drogę. Pamiętaj również, aby wysokość blatu biurka odpowiadała zarówno Twoim potrzebom, jak i partnera. W pracy również należy dbać o kręgosłup.