Naklejana motywacja, czyli nietypowa dekoracja wnętrza

Brakuje Ci motywacji do codziennego wstania z łóżka? Może po raz kolejny nie możesz zabrać się za ćwiczenia? Naklejki ścienne pomogą Ci uporać się z wyzwaniami i zmotywują do działania. Zastanawiasz się, jakie będą najlepsze dla Ciebie?

Każdy miewa czasem gorsze dni, ważne jak sobie z nimi radzisz. Naklejki ścienne pomogą Ci w trudnych momentach. Nie tylko kiedy Twoje ciało już nie daje rady ale także wtedy, kiedy głowa płata figle. Nie jesteś przekonany, czy taka motywacja na Ciebie podziała? Spróbuj, z pewnością Ci nie zaszkodzi. To również ogromny walor estetyczny, który wywoła uśmiech na twarzy Twoich bliskich i znajomych. W końcu razem raźniej zmagać się z kolejnymi próbami.

Naklejki na ścianę to doskonały pomysł na zmianę wystroju wnętrza bez specjalnego wysiłku i zaangażowania. W końcu wystarczy jedynie wybrać odpowiedni dla siebie wzór, kupić go, a następnie przykleić w wybranym przez siebie miejscu. Jeśli zależy Ci na motywacji, warto wybrać taką powierzchnię, która codziennie będzie w zasięgu Twojego wzroku. Co powiesz na ścianę w przedpokoju? Jeśli posiadasz w nim lustro, zaraz nad nim świetnie będzie się prezentowała naklejka z hasłem „keep calm and be yourself”. A może potrzebujesz bodźca, dzięki któremu bez problemu wstaniesz rano z łóżka? Pachnąca kawa jeszcze czeka na swoje przygotowanie, więc jedyne co może Ci pomóc to Twoja głowa i pozytywne myśli od samego rana.

Naklejki są bardzo popularnym lecz niestandardowym pomysłem na zmianę aranżacji wnętrza. Nie wymuszają dużego nakładu czasu ani pracy, dzięki czemu możesz się nimi pobawić „od zaraz”. Nie tylko uwydatnią oryginalność i charakter wybranego pomieszczenia, ale także dodadzą smaczku w miejscach, które wydają się nudne lub powoli tracą swój urok.  Boisz się, co stanie się z Twoją ścianą po usunięciu naklejki? To nie problem! Pozostanie bez szwanku, a naklejkę spokojnie możesz ściągnąć sam i zmienić na nową.

Motywujące naklejki świetnie komponują się w nowoczesnych pomieszczeniach, zwłaszcza utrzymanych w pastelowej lub jasnej tonacji, np. w szarościach. Mogą im akompaniować stare fotografie rodzinne lub zdjęcia miejsc, które pragniesz odwiedzić. Możesz je podrasować designerskimi dodatkami, które podkreślą charakter mieszkańca. Mogą one również współgrać z napisem na ścianie, np. „love”. Czyż nie pięknie będą wyglądać zdjęcia rodziców lub dwojga ukochanych?