Jakie aranżacje będą hitem zimy 2017

Pragniesz urządzić swoje wnętrze, ale zastanawiasz się, jaki styl jest obecnie najmodniejszy? Nie zwracaj uwagi na trendy a na to, co Tobie podoba się najbardziej. Jednak żebyś nie pozostawał w tyle podpowiemy Ci, jakie trendy będą najbardziej popularne w sezonie zima 2017.

 

Najpopularniejsze style od lat pozostają te same. W modzie pozostaje nowoczesność i zamiłowanie do oryginalnych pomysłów w połączeniu z klasyką. Wciąż zaskakują nowe rozwiązania oraz mieszanie się stylów, tworząc jedną spójną całość. Zastanawiasz się, co w Twoim domu sprawdziłoby się najlepiej?

Angielskie wnętrze

Wciąż pozostajemy pod wrażeniem angielskiego, sielskiego klimatu. Mimo, że wydaje się dość konserwatywny, obecnie aż prosi się o nowoczesne dodatki. Mimo takich zabiegów wciąż pozostaje stylem z duszą i bardzo romantycznym. Styl angielski przestał już być aż nadto poważny i zaczyna bawić się formą i połączeniami. Wychodzi spoza wysokich i stylowych willi i bez problemu można go interpretować także w mieszkaniu. Stawia na proste rozwiązania przełamane odrobiną szaleństwa.

Styl skandynawski

Niby cechują go prostota i minimalizm ale nie boi się designerskich rozwiązań. Doskonale współgra z innymi stylami oraz motywami, jakie chcesz zawrzeć w swoim wnętrzu. Świetnie dopełni się z barwnymi akcesoriami, nie tracąc na swojej świeżości i elegancji. Skandynawskie wnętrze doskonale czuje się w odcieniach bieli i delikatnych szarości. Jakie dodatki podkreślają jego styl najlepiej? Zdecydowanie są to elementy złota, srebra lub zimnego metalu. Świetnym dodatkiem jest także lustro, które nadaje głębi skandynawskiemu wnętrzu. Chcesz podkreślić jego urok? Postaw na kunsztowne rękodzieło lub elementy folklorystyczne. Tradycja wbrew pozorom idealnie podkreśla uroki Skandynawii.

Styl nowoczesny

Wciąż pozostaje na podium wśród najpopularniejszych stylów. W końcu co może być lepszego od prostoty i minimalizmu, który doskonale komponuje się z szalonymi dodatkami? Styl nowoczesny kocha najnowsze trendy i idzie z duchem czasu, tak samo jak moda odzieżowa. Nie ma tutaj miejsca na nudę i banalne rozwiązania, ponieważ daje doskonałe pole do popisu Twojej kreatywności. Sprawdzi się również jako mieszanka różnych stylów, np. tych podanych powyżej. Postaw na wielobarwne dodatki i abstrakcyjne malarstwo. Dopełnij designerskimi meblami oraz fototapetą ze zdjęciami z podróży na Kubę. Styl nowoczesny ma kusić i pociągać. Jego zadaniem jest rozpalanie kreatywności oraz dobra zabawa.