Aranżujesz mieszkanie? Nie zapomnij o dodatkach

To jedna z najważniejszych rzeczy, o których musisz pamiętać podczas urządzania swojego wnętrza. Nic nie mówi tyle o właścicielu, co jego dodatki. Zadbaj, aby były spójne z Twoim charakterem oraz posiadanymi przez Ciebie pasjami. O jakich dodatkach nie możesz zapomnieć?

Dodatki do klucz do sukcesu każdego wnętrza. Przy odrobinie pomysłowości masz szanse zmieniać wystrój zgodnie z upodobaniami, a już zwłaszcza podczas zmiany pór roku. Podczas gdy baza pozostaje ta sama, Ty masz okazję do szaleństwa. Wykorzystaj to! Pamiętaj jednak, że wszystkie dodatki powinny być spójne z Twoją wizją mieszkania i jego funkcjonalnością. W ich przypadku nie trudno o bałagan lub przerost formy, nad treścią. Przedstawiamy Ci kilka pomysłów, które z pewnością Cię zainspirują.

pexels-photo-201278
Nic tak nie dekoruje wnętrza, jak dodatki. To właśnie one umożliwiają Ci stworzenie aranżacji niczym z powieści Jane Austen. Jesteś fanem Marvela i z niecierpliwością czekasz na kolejne filmy? Producenci w tym roku dadzą Ci wiele powodów do radości. Ciesz się z nowych filmów przy akompaniamencie marvelowskich dodatków. Niech Twoja pasja będzie widoczna. Przecież to właśnie dzięki niej jesteś tak wyjątkowy. Dodatki sprawiają, że wnętrze staje się bardziej „ludzkie”, przyjazne i pełne ciepła.

dr
Tylko, jak wybrać dodatki, aby spełniały swoje funkcje, ale równocześnie żeby były stylowe? Jeśli Twoje mieszkanie utrzymane jest w stonowanych barwach, sprawia wrażenie chłodnego, idealnym rozwiązaniem będzie kupno dywanu, zwłaszcza włochatego. Automatycznie uzyskasz efekt ciepła i przytulnego klimatu. Umieść go w najlepszym dla niego miejscu. Z pewnością sprawdzi się jako dekoracja pod szklanym stolikiem kawowym, na którym możesz stawiać bose stopy. Sama przyjemność. Świetnym dodatkiem są również lampy. Rozświetlają pomieszczenie, a przemyślanie dobrane, pomagają stworzyć romantyczny nastrój. Warto umieścić je w takich miejscach, w których przy okazji będą dekoracją, ale także będą pełniły pewne funkcje. Istotne jest również ich rozmieszczenie. Pośrodku dużego stołu sprawdzi się lampa wisząca, która rozświetli każdego z gości.

Bedroom interior
Wybierając dodatki kieruj się tym, jakie masz pasje i co Cię fascynuje. Inspiruje Cię kultura afrykańska? Postaw na rzeźbione figurki i mosiężne półmiski. Uwielbiasz pop art? Pokaż to na poduszkach oraz narzucie na kanapie. Cenisz sobie klasykę i minimalizm? Obecnie bardzo modne są designerskie dodatki, jak wazony inspirowane motywem 3D oraz dedykowane naklejki na ścianę.

bicycle-1209845_1280
Dekoracje sprawiają, że po przestąpieniu progu, każdy z gości wie, kto tu mieszka. Dodatki przedstawiają Ciebie. Nikomu nie jest potrzebne to, jak się nazywasz, ale to, jaki jesteś. Pokaż im siebie.