Jak udekorować stół na Sylwestrową noc?

Jutro Sylwester! Wszyscy się cieszą, Ty masz już wszystko przygotowanie. Ale, ale… Wnętrze gotowe, tylko co zrobić ze stołem? Przecież nie może pozostać taki nijaki i nieprzygotowany.

Podjęłaś to wyzwanie i zaprosiłaś gości. W końcu sylwestrową noc najprzyjemniej spędza się z bliskimi. Wszystko masz już przygotowane, a potrawy czekają już pyszne i pachnące. Jest jedno ale… Nie masz gdzie ich położyć, ponieważ Twój stół jest nudny i nie pasuje Ci do całkowitej aranżacji wnętrza. W końcu on też się musi jakoś prezentować tej nocy. Oprócz pięknego wyglądu ma on także zachęcić gości do zabawy i wspólnego świętowania.

sylw

Podczas dekorowania wnętrza warto wziąć pod uwagę ozdoby, które wciąż zdobią Twoje pomieszczenie po Świętach. W końcu całość powinna do siebie pasować i się uzupełniać. Aby zaaranżować wystrój stołu najpierw się zastanów, jaki styl ma on przybrać. Z pewnością nie powinien odbiegać o całości wystroju wnętrza, aby nie powstał niepotrzebny chaos. Masz ochotę na minimalistyczny wystrój z lśniącymi elementami z metalu? Może jednak wolisz gdy na Twoim stole jest bogato nie tylko w pyszne jedzenie, ale także w piękne wzory? W tym przypadku doskonale będzie się prezentowało złoto na tle dekoracji w stylu boho, zwłaszcza jeśli będą one utrzymane w ciemnej kolorystyce.

pexels-photo-251808

Złota nowoczesność

Zanim zabierzesz się za dekorację wnętrza i samego stołu, najważniejszy jest pomysł i wizja samego Sylwestra. Planujesz zabawę przebieraną czy stylowe spotkanie znajomych? Może masz pomysł na imprezę przebieraną? To wszystko ma wpływ na to, jaką dekoracją ozdobisz swój stół. My proponujemy Ci zabawę złotem ponieważ Sylwester to noc, która potrzebuje błysku i energii. Długi wieczór oraz sztuczne oświetlenie to doskonała baza, a by Twój stół mienił się drobinami złota, które będzie iskrzyć wśród doskonale bawiących się gości i stylowej zastawy. Najpiękniejszy efekt da połączenie blasku złota oraz matu. Dekoracja na Twoim stole stanie się znaczniej lżejsza, a całość nie taka przemyślana. W tym przypadku doskonałym pomysłem będą złote świeczniki lub podkładki, które ustawisz pod talerzem lub półmiskami. Sprawdzą się także złote wazony, w których będą znajdować się białe kwiaty, które podkreślą złoty blask. Również obrus możesz posiadać na sobie złote elementy.

pexels-photo-226722

Postaw na biel

Nie masz ochoty na zbytnie szaleństwo i wolisz coś bardziej minimalistycznego? W takim razie postaw na biel, która jest nie tylko elegancka, ale także nigdy nie wyjdzie z mody. Stanowi bazę, która nie potrzebuje nadmiaru dodatków, które tę biel przyćmią. Aby jednak podkreślić, ze to dekoracja sylwestrowa, warto postawić na delikatne elementy złote lub srebrne, które będą symbolizować szaleństwo dzisiejszej nocy. W tym przypadku mnogość barw lub cekinów najlepiej będzie się prezentowała na Twojej sukience.