Biuro przyjazne klientowi

Wchodząc do gabinetu w oczy rzuca się przede wszystkim interesujący wystrój ścian. Jak sprawić, aby oddały one charakter użytkownika, a zarazem sprzyjały pracy? Podpowiemy Ci, jak zrezygnować z obrazów i postawić na innowacyjne rozwiązania.

Obrazy są pierwszym pomysłem jaki przychodzi do głowy, gdy planujesz aranżację gabinetu. Nie tylko staje się on bardziej „światowy” ale także nowoczesny i elegancki. W zależności jaki obraz wybierzesz, za takiego będziesz uchodził. Postawisz na abstrakcjonizm? Wydasz się osobą z powerem i bardzo energiczną, z którą rozmowy o biznesie to sama przyjemność. Zdecydujesz się na stonowany pejzaż – sprawisz wrażenie nieco zamkniętego w sobie melancholika. Zastanów się, jak chcesz być odbierany przez pracowników i potencjalnych klientów.

office-730681_1280

Jednak nie tylko obrazy potrafią fantastycznie odmienić wnętrze gabinetu. Aby wyjść naprzeciw modzie, postaw na innowacyjne rozwiązania. Zamiast obrazów świetnie sprawdzą się np. drewniane płytki. Nie dość, że dasz znak, że lubisz nowości i nie boisz się ciekawych rozwiązań, to na dodatek masz bardzo dobry gust. Jeśli płytkami wyłożysz tylko część ściany w gabinecie, sprawisz wrażenie dzieła sztuki. Aby efekt był jeszcze lepszy w pobliżu postaw lampkę, która dodatkowo oświetli ścianę. To fantastyczne rozwiązanie do praktycznie każdego wnętrza, ponieważ daje ogromne możliwości aranżacyjne. A w końcu kreatywność to podstawa.

Nie przekonują Cię płytki albo szukasz większego wyboru? W gabinecie świetnie sprawdzą się masywne dodatki, które nadają charakteru, ale go nie zmieniają Idealnym rozwiązaniem mogą stać się metalowe kompozycje, która bawią się przestrzenią i fakturą. Z pewnością będą doskonałym zamiennikiem dla tradycyjnego obrazu. To bardzo nowatorskie rozwiązania i jak dotąd nieczęsto spotykane. Klient z pewnością będzie zachwycony Twoją pomysłowością. Jeśli lubisz kreatywne zabawy, taką dekoracje możesz wykonać ręcznie.

computers-924084_1280

Doskonałym rozwiązaniem będą również naklejki ścienne, które oddadzą Twoje zainteresowania. Ich atutem jest również to, że w każdej chwili możesz je odkleić lub zmienić na nowe. Fascynują Cię podróże i jesteś ciekawy świata? Postaw na wypełniony kontur mapy świata. Lubisz się chwalić zdobytym lądem? Zrób z naklejki mapę swojej podróży, na której zaznaczysz wszystkie odwiedzone miejsca.

Podczas aranżacji ścian bardzo modne stało się użycie betonu. Nie, nie tego, który najczęściej leży na chodniku pod domem. Mam na myśli beton architektoniczny, który tworzony jest np. w formacie 3D. Możesz z niego ułożyć kompozycję, jaka tylko Ci się marzy. To bardzo nowoczesne i oryginalne rozwiązanie. Przede wszystkim także bardzo rzadko spotykane. Bądź prekursorem tej mody i pokaż, że niczego się nie boisz.